Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryHeureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?

Proč použít tlačítko Koupit na Heurece?

Je to jednodušší, rychlejší, nakoupíte z více obchodů najednou a bezpečně. Údaje vyplníte jen jednou, s reklamací vám pomůžeme a garantujeme vrácení peněz.

Nejlevnější nabídky MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN

Další nabídky obchodů (37)

MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN - Specifikace

Výrobce

Mikrotik

opravit

Chytrý přepínač Gigabit Ethernet z řady Smart Switch s možností vyhrazení portů pro routování, vhodný pro využití jako internetová brána, 24x Gigabit Ethernet, 1x SFP slot, přístupový bod v pásmu 2.4 GHz standardu 802.11b/g/n, operační systém RouterOS s licencí L5, firewall, VPN, plně funkční přepínač na 3. vrstvě s širokou možností konfigurace, procesor Atheros s frekvencí 600 MHz, 128 MB RAM, port microUSB, podpora pro 4G USB modem. ...

celá specifikace

Recenze MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN

Ověřený zákazník PCV Computers, s.r.o.

Karl0s

Přidáno: 10. prosince 2013

(Upraveno 10. prosince 2013)

Zakoupeno v PCV Computers, s.r.o.

100%

Doporučuje produkt
  • rychlé nastavení pro jednoduchou základní konfiguraci
  • zachované standardní ovládání RouterOS
  • 24x jednotlivě konfigurovatelných Gbit portů
  • každý port může mít jinou rychlost aniž by se to jakkoliv dotklo ostatních portů
  • pasivní chlazení
  • funkční rovnou po vybalení z krabice - netřeba nic šroubovat apod
  • hotové řešení s minimální možností konfigurace či změny HW

Zařízení sem koupil jelikož jsem potřeboval 8 portový Gbit router a tohle je snad jediné zařízení, které se v současné době prodává, které je dodávané jako hotové řešení, má víc než 5Gbit portů, zároveň umí Wi-Fi a vejde se cenou pod 5k Kč.

Co se týče samotného zažízení, možnost rychlého nastavení ve stylu domácího routeru jsem u mikrotiku nečekal, ale celkem příjemně překvapila, jelikož shrnuje vše podstatné a potřebné do jedné obrazovky, zároveň ale nebrání manuální konfiguraci klasickým způsobem, naopak obě možnosti lze dobře kombinovat (což ocení předežím uživatelé kteří s mikrotikem nemají příliš zkušeností).

Po technické stránce musím říci, že po třech týdnech používání nemám se zařízením žádný problém, WiFi i lan pracují stabilně a spolehlivě, zařízení se nepřehřívá. Jen displej přímo na zařízení, který by měl umět zobrazovat konfiguraci a různé satistiky a grafy je "trochu" divný, až bych řekl že je úplně nepoužitelný - displej je velice malý, dotekové ovládání reaguje zvláštně, chybí jakékoliv manuální ovládcí prvky a ovládací gesta nejsou úplně intuitivní.

Za tu cenu myslím docela dobrá koupě, hlavně proto, že víceméně neexistuje vhodná alternativa ve stejné cenové kategorii.

Vývoj ceny MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN

Můžete koupit ve 27 slovenských obchodech: Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN od 154 € (3 942 Kč)